Електростимулятор Mystim Cluster Buster 8 каналів

Код товару:
592609
В наявності
6 999 ₴
Безкоштовна доставка всіх замовлень Сплачуй тільки за товар. Доставка і комісія за накладений платіж за наш рахунок
100% конфіденційність посилки 100% конфіденційно. Непрозора упаковка, назва магазину відсутня на посилці

Додаткова інформація

Бренд Mystim
Країна бренду Німеччина

Опис

Пропонуємо придбати електростимулятор Mystim Cluster Buster — унікальний цифровий пристрій, за допомогою якого можна дистанційно та без дротів керувати іграшками Mystim для електростимуляції. 12 варіантів стимуляції, 5 тренувальних програм, до 8 каналів управління та спеціальна кнопка Shock Button для різкого впливу на максимальних налаштуваннях — тільки уявіть собі це величезне поле для дій! Підключайте стимулятор до іграшок і насолоджуйтесь результатом. Електроди в комплекті. Цей стимулятор являє собою передавач і одночасно пульт управління іграшками для електростимуляції Mystim. Можна також використовувати електроди. Великий дисплей з підсвічуванням, що легко читається при будь-якому освітленні, дозволяє добре орієнтуватися в налаштуваннях. Особливості даного електростимулятора:

  • можливість підключити до 8 каналів одночасно, необмежену кількість іграшок;
  • 12 рівнів стимуляції, від ніжних пестощів до потужного розряду;
  • 5 тренувальних програм, які можна використовувати, наприклад, для тренування м'язів тазового дна;
  • шокова кнопка — Shock Button — яка миттєво включає імпульс максимальної інтенсивності і дозволяє вам грати так жорстко, як захочеться;
  • заряджувані літій-іонні батареї.

Вибирайте канал (і, відповідно, іграшку до якої він приєднаний), програму та включаєте подачу струму! Ласкаво і ніжно чи жорстко та потужно — вирішувати лише вам. Ефект несподіванки гарантовано. Можливо підключати додаткові приймачі на 2 або на 3 канал і так до 8. У комплект входить 1 біполярний електрод, що самоклеїться.

Будьте уважні! Електростимуляція не рекомендована людям з металевими та/або електронними імплантами, порушеннями серцевого ритму та захворюваннями серця. Не можна встановлювати електроди на ділянку головного мозку, серця, горла, гортані, а також пошкоджені ділянки тіла. Можливо, ви думаєте, що це не для вас, чи це занадто жорстка дія? Не варто лякатися слова “електрика”, адже, по суті, всі наші реакції на дотики, пестощі та обійми — це і є електричні імпульси, які нервова система надсилає до кожного нервового закінчення. Електростимуляція давно використовується в медицині (усім нам ще з дитинства знайомий електрофорез) та спорті, для додаткового тренування м'язів.

І, оскільки електростимуляція не тільки ефективна, але ще й приємна, її стали використовувати і в секс іграшки для цікавих відчуттів під час еротичних ігор, а також — для тренування м'язів тазового дна, яка просто необхідна для жіночого здоров'я та яскравіших відчуттів під час близькості. З електростимулятором ви самі регулюєте силу впливу, тому можна не боятися переборщити. Всі прилади Mystim безпечні за дотримання правил використання.

Характеристики

Бренд Mystim
Країна бренду Німеччина
КатегоріяЕлектросекс

Вiдгукiв (0)

0  відгуків
Код товару: 592609
Залишити відгук
Залишити відгук
Захист від підробок Гарантуємо 100% оригінальний товар. Прямі контракти з відомими виробниками
Мережа інтим магазинів №1 70 магазинів у 21 місті України
Надійність Вже 17 років на ринку. Тішимо вас з 2006 року