ПОЛУНИЧКА - МЕРЕЖА СЕКС-ШОПІВ НОМЕР 1

«Полуничка» – це мережа секс-шопів №1 в Україні! 

Ми створили найбільшу мережу магазинів з товарами для дорослих по всій країні, і пишаємося цим.

Сотні тисяч українців із 16 областей і 21 місті, вже стали постійними клієнтами наших магазинів, яких вже 70 по всій Україні, або зробили замовлення у найбільшому в Україні онлайн інтим-магазині polunichka.ua.

«Полуничка»  –  це завжди сучасна колекція першокласних секс-іграшок, еротичної білизни та інтим-продукції. У нашому каталозі представлено понад 12 000 товарів для пристрасного дозвілля.

Тут кожен знайде те, що допоможе урізноманітнити сексуальне життя, підібрати пікантний подарунок для себе, чи свого партнера.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Перший магазин Полуничка відкрився у 2006 році, і відтоді ми щодня працюємо, щоб забезпечити нашим клієнтам справжнє задоволення щоночі.

Зараз ми є найбільшою мережею секс-шопів по всій Україні, і в нас є певні переваги, які ми здобули завдяки багаторічному досвіду:

  • Ми пропонуємо тільки якісні товари. Ми не працюємо із сумнівними виробниками, які використовують шкідливі матеріали.
  • Ми дотримуємося адекватної цінової політики, бо мінімізація витрат дозволяє нам пропонувати продукцію за притомною ціною.
  • Швидка і безплатна доставка з інтернет-магазину, на всі замовлення, не залежно від суми та способу доставки. Комісія за післяплату – також нашим коштом.
  • Ми пропонуємо тільки актуальні сучасні моделі іграшок або супер класику!
  • Ми дбаємо про наших клієнтів, і робимо все, щоб їм було комфортно здійснювати покупки, і ми щасливі коли задоволені покупці повертаються до нас знову і знову!

ПРЯМІ ПОСТАВКИ

Полуничка є офіційним дистриб'ютором всесвітньо відомих брендів:

Fun Factory (Німеччина), Orion, We-Vibe, Womanizer, Fleshlight, Viamax, Satisfyer, Lubrix, Amor (Німеччина), Adrien Lastic, Anais Apparel, Magic Motion, WPJ (Польща), Dongkuk (Малайзія).

На всі товари цих брендів, придбані у Полуничці, діє гарантія від 12 до 24 місяців!

Ми здійснюємо прямі поставки з заводів виробників секс-товарів, з якими укладені багаторічні договори про співробітництво.

Більш як 500 000 клієнтів

Чому сотні тисяч клієнтів обрали Полуничку?

Тому що у нас:

  • Поміркований прайс та адекватні ціни.
  • Ми є представником великих постачальників секс-іграшок і товарів інтимного призначення
  • Конфіденційність та анонімність.
  • Швидка доставка.

100% конфіденційність

Ми є прихильниками гармонійних і безпечних сексуальних контактів. Наша статистика продажів говорить про те, що 70% наших покупців – це сімейні пари, які бажають випробувати нові емоції та відчуття або заново розпалити полум'я бажання.

Ми прагнемо забезпечити максимальну анонімність при здійсненні замовленні на сайті. Ви отримаєте товар в непрозорій упаковці, захищеній від несанкціонованого відкривання без будь-якої інформації і написів. Дані, які ви повідомляєте нам, ніколи не будуть доступні третім особам.

Ввічливі та делікатні консультанти

Наші продавці-консультанти знають про секс-продукцію практично все! Звісно, немає меж досконалості, тому вони щорічно відвідують майстер-класи та тренінги, аби постійно розвиватись та зробити ваш візит в один із наших магазинів максимально комфортним і приємним.

За понад 17-ти річну історію на полицях наших магазинів побувала величезна кількість різних товарів. Вивчаючи відгуки покупців, порівнюючи аналогічні товари різних виробників і проводячи власний аналіз виробів, ми зібрали у своїх магазинах якісний і безпечний асортимент різноманітних товарів для сексуальних розваг.