• посилює статевий потяг
  • відвищує збудження та сексуальне задоволення
  • покращує настрій
  • знижує тривожність
  • покращує кровопостачання статевих органів

Стимулююче для жінок Desire 2 шт

🍓 ПОЛУНИЧКА Дистриб'ютор Herb Supply Logistics
Код товару:
2502-ViaMax
В наявності
350 ₴
Безкоштовна доставка всіх замовлень Сплачуй тільки за товар. Доставка і комісія за накладений платіж за наш рахунок
100% конфіденційність посилки 100% конфіденційно. Непрозора упаковка, назва магазину відсутня на посилці

Додаткова інформація

Форма випуску таблетки
Бренд Herb Supply Logistics
Країна виробництва Латвія
Стать для жінок

Опис

Багато жінок відчувають зниження лібідо або сексуального бажання через різні причини, зокрема стрес, депресію, пологи, ліки та гормональні коливання. Хоча треба визнати, багато жінок ігнорують свої проблеми, сподіваючись, що час поверне своє, а інші не можуть зрозуміти, акуальності цієї проблеми. Однак така проблема існує і називається жіночою сексуальною дисфункцією (FSD). Хороша новина полягає в тому, що це піддається лікуванню. На щастя, після кількох років досліджень і розробок, вчені створили таблетки ViaMAX Desire.

Viamax DESIRE призначений для посилення статевого потягу та сексуального задоволення у жінок. Покращує кровопостачання статевих органів. Тимчасово підвищує рівень гормонів, відповідальних за статеву функцію, покращує настрій і знижує тривожність.

Viamax Desire - це харчова добавка, яка містить збалансовану комбінацію натуральних трав для підвищення жіночого лібідо, відчуття сексуального бажання та отримання задоволення під час сексу. Обмеження та запобіжні заходи під час вживання: Viamax Desire не потрібно використовувати як альтернативу різноманітній дієті. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Дозування: 1 капсула приймається за 1-2 години для досягнення бажаного ефекту, не перевищувати рекомендовану добову дозу. 

До складу входять тільки натуральні компоненти:

  • Лимонник нині популярний у всьому світі як тонізувальний засіб. Це безпечний і потужний тонік трави, який м'яко заспокоює, і має властивості біль-полегшення. Це допомагає збільшити енергію і захищає організм від стресу.
  • L-аргінін є амінокислотою, яка створює оксид азоту в організмі. Дослідження засвідчили, що оксид азоту покращує кровообіг і приплив крові до ділянки геніталій і відіграє найважливішу роль у сексуальному потязі та кінцевому сексуальному задоволенні.
  • Мака - це трава, яка росте в горах Перу, яку спочатку використовували в стародавніх інків для підвищення статевого потягу, сили, і підвищення рівня енергії. Останні дані щодо маку підтверджують свою широку тонізуючу дію в умовах втоми і стресу, пов'язаних із сексуальною дисфункцією.

Характеристики

Форма випуску таблетки
Бренд Herb Supply Logistics
Країна виробництва Латвія
Стать для жінок
КатегоріяАфродизіаки і збуджуючі засоби

Вiдгукiв (0)

0  відгуків
Код товару: 2502-ViaMax
Залишити відгук
Залишити відгук
Захист від підробок Гарантуємо 100% оригінальний товар. Прямі контракти з відомими виробниками
Мережа інтим магазинів №1 65 магазинів у 20 містах України
Надійність Вже 17 років на ринку. Тішимо вас з 2006 року