Менструальна чаша Dalia Cup

Код товару:
SO1765
Більше не виробляється

Додаткова інформація

Бренд Китай

Опис

У нас ви можете придбати недорогу менструальну чашу Dalia Cup. Ця сучасна розробка у сфері інтимної гігієни значно полегшить ваше життя під час менструації. Дана модель виготовляється із 100% силікону Platinum, який дозволяє використовувати виріб до 12 годин поспіль.

Менструальна чаша Dalia Cup повністю гіпоалергенна, вона не викликає грибкових інфекцій та уретриту, не порушує мікрофлору піхви. Під час її використання не виникає подразнення, як від тампонів чи прокладок. Ергономічна форма та розміри чаші (довжина 65 мм, діаметр 44 мм) ідеально підходять для занять спортом, подорожей та активного способу життя. Для зручності зберігання в комплекті з чашею йде спеціальний мішечок із затяжкою. Введіть чашу в піхву і відпустіть - вона розпрямиться і набуде початкової форми. Для отримання чаші необхідно акуратно потягнути за хвостик чаші. Якщо так не вдається витягнути чашу – необхідно трохи підігнути зовнішній край чаші (у обідку), щоб позбавитися вакууму.

Переваги використання менструальної чаші:

  1. Економія. Менструальна чаша може використовуватись 10 років. Із менструальною чашею Вам не треба буде щомісяця витрачати гроші на гігієнічні засоби, і це стане серйозною економією сімейного бюджету.
  2. Екологічна і чистота. Бавовна, яка застосовується в прокладках і тампонах хімічно вибілена і містить сліди діоксину, небезпечного канцерогену. Крім прямого контакту з організмом жінки, ця речовина також потрапляє на звалища з використаними гігієнічними засобами та їх упаковкою, що згубно впливає на екологічну ситуацію.
  3. Портативність. Замість пачки прокладок або тампонів Вам доведеться взяти лише невелику чашу. Комфорт. Менструальна чаша розташовується всередині піхви, тому не створює відчуття підгузника як прокладка. Хвостик тампона створює незручності при сечовипусканні – він намокає. Менструальна чаша ж не заважає нормальному сечовипусканню. Також менструальна чаша не створює відчуття пересушування слизової оболонки піхви, як тампони. Використовувати менструальну чашу можна до початку менструації, що є актуальним для жінок з нерегулярним менструальним циклом.
  4. Відсутній ризик для здоров'я. Менструальна чаша з силікону є гіпоалергенною і не впливає на мікрофлору піхви.
  5. Зручність використання. Менструальна чаша може вміщувати більше рідини, ніж тампон для рясних виділень – це дозволяє відвідувати вбиральню або ванну набагато рідше.
  6. Безпека. З менструальною чашею організм не має контакту з виділеннями – вони збираються на дні чаші.
  7. Активний спосіб життя. Менструальну чашу можна використовувати під час занять спортом, під час походів тощо.
  8. Непомітність. Менструальна чаша розташовується повністю всередині та непомітна зовні.
  9. Немає запаху. Використання менструальної чаші веде до відсутності запаху виділень.

Обов'язковою умовою використання менструальної чаші є стерилізація чаші та дезінфекція рук при її введенні та виведенні.

Характеристики

Бренд Китай
КатегоріяМенструальні чаші

Вiдгукiв (0)

0  відгуків
Код товару: SO1765
Залишити відгук
Залишити відгук
Захист від підробок Гарантуємо 100% оригінальний товар. Прямі контракти з відомими виробниками
Мережа інтим магазинів №1 70 магазинів у 21 місті України
Надійність Вже 17 років на ринку. Тішимо вас з 2006 року