Анальна смарт вібропробка Lovense Hush, розмір L

Код товару:
SO4085
Більше не виробляється

Додаткова інформація

Матеріал силікон
Бренд Lovense
Країна бренду Гонконг
Призначення анальні

Опис

Пропозиція придбати анальну смарт вібропробку Lovense Hush – першу у світі анальну пробку з підтримкою функції теледильдоніки та найпотужнішою вібрацією. Керувати вібропробкою можна з будь-якої точки світу, де є Інтернет. Секс-іграшка пасує для гри соло, прелюдії з партнером, ігор у публічних місцях, підтримує керування через інтернет. Анальна смарт вібропробка Lovense Hush сподобається і чоловікам і жінкам. це універсальна секс-іграшка з безліччю патернів вібрації.

Режими роботи анальної вібропробки:

  • Керування на близькій відстані через Bluetooth;
  • Керування на далекій відстані через Інтернет;
  • Паттерни вібрації: 4 передвстановлені суперпотужні режими вібрації (Пульс, Хвиля, Феєрверк, Землетрус) з налаштуванням швидкості + можливість створювати свої режими та об'єднувати їх у плейлисти.
  • Музичний режим : вібропробка працює в такт вашій улюбленій музиці (з бібліотеки смартфона або зі Spotify). п. (чутливість мікрофона можна відрегулювати).
  • «Контроль»: вібрації управляються за допомогою будь-яких рухів пальцем по екрану. Створені в цьому режимі вібрації можна закільцювати, зберегти для подальшого використання, а також поділитися ними з іншими користувачами програми. )

Управління анальною вібропробкою Lovense Hush може здійснюватися за допомогою однієї кнопки на підставі, проте для повного доступу до всіх можливостей та віддаленого доступу необхідно встановити на смартфон додаток Lovense Remote для та .

Анальна смарт вібропробка Lovense Hush виготовлена із 100% силікону, який не має у своєму складі латексу, гуми чи фталатів. Спіраль на ніжці анальної пробки затримує лубрикант і робить витяг пробки безболісним навіть після тривалої гри. Досить вузька ніжка пробки виключає випадкове вислизання пробки назовні, а довга і вузька основа пробки служить надійним обмежувачем від ковзання пробки всередину і при цьому зовсім не виділяється при носінні пробки.

Характеристики

Матеріал силікон
Бренд Lovense
Країна бренду Гонконг
Призначення анальні
КатегоріяАнальні пробки

Відео Анальна смарт вібропробка Lovense Hush, розмір L

Вiдгукiв (0)

0  відгуків
Код товару: SO4085
Залишити відгук
Залишити відгук
Захист від підробок Гарантуємо 100% оригінальний товар. Прямі контракти з відомими виробниками
Мережа інтим магазинів №1 70 магазинів у 21 місті України
Надійність Вже 17 років на ринку. Тішимо вас з 2006 року