📦 Доставка 100% безкоштовно! 100% Конфіденційно!

📦 Доставка 100% безкоштовно! 100% Конфіденційно!

Стимулюючі таблетки для жінок Viamax Desire 10 шт

🍓 ПОЛУНИЧКА Дистриб'ютор Viamax

Подарунок до замовлення від 1000грн

Код товару:
2510-VIAMAX
В наявності
1 190 ₴
Безкоштовна доставка всіх замовлень Сплачуй тільки за товар. Доставка і комісія за накладений платіж за наш рахунок
100% конфіденційність посилки 100% конфіденційно. Непрозора упаковка, назва магазину відсутня на посилці

Додаткова інформація

Форма випуску таблетки
Виробник Viamax
Країна бренду Швеція
Стать для жінок
Опис та характеристики

Viamax Desire - РІШЕННЯ СЕКСУАЛЬНОЇ ПРОБЛЕМИ ДЛЯ ЖІНКИ

Багато жінок відчувають зниження лібідо або сексуального бажання через різні причини, у тому числі стрес, депресія, пологи, ліки та гормональні коливання. Хоча треба визнати, багато жінок ігнорують свої проблеми, сподіваючись, що час поверне своє, а інші не можуть зрозуміти акуальності даної проблеми. Однак така проблема існує і називається жіночою сексуальною дисфункцією (FSD). Хороша новина полягає в тому, що це піддається лікуванню. На щастя, після кількох років досліджень та розробок, вчені запровадили таблетки ViaMAX Desire.

Viamax DESIRE призначений для посилення статевого бажання та сексуального задоволення у жінок. Поліпшує кровопостачання статевих органів. Тимчасово підвищує рівень гормонів, відповідальних за статеву функцію, покращує настрій і знижує тривожність. Обмеження та запобіжні заходи при вживанні: Viamax Desire не потрібно використовувати як альтернативу різноманітній дієті. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Дозування: 1 капсула приймається за 1-2 години для досягнення бажаного ефекту, не перевищувати рекомендовану добову дозу.

До складу входять лише натуральні компоненти:

  • Лимонник в даний час популярний у всьому світі як тонізуючий засіб. Це безпечний і потужний тонік трави, яка м'яко заспокоює, і полегшує біль. Це допомагає збільшити енергію та захищає організм від стресу.
  • L-аргінін є амінокислотою, яка створює оксид азоту в організмі. Дослідження показали, що оксид азоту покращує кровообіг і приплив крові до області геніталій і відіграє найважливішу роль у сексуальному бажанні та кінцевому сексуальному задоволенні, підвищенні рівня енергії. Останні дані щодо Мака підтверджують широкий тонізуючий вплив в умовах втоми та стресу, пов'язаних із сексуальною дисфункцією. Officinale) 60 мг, Сибірський Женьшень (Eleutherococcus Senticosus) 55мг, Гречана Крупа (Fagopyrum Esculentum) 50 мг, Екстракт Чаю (Camellia Sinensis) 50 мг, Лимонник (Schisandra Chinensis), 45мг Chinsis) 30 мг, Вітамін В3 (Niacin) 20мг. Оболонка капсули желатинова.

     

  • 10 шт в упаковці
Форма випуску таблетки
Виробник Viamax
Країна бренду Швеція
Стать для жінок
Захист від підробок Гарантуємо 100% оригінальний товар. Прямі контракти з відомими виробниками
Мережа інтим магазинів №1 57 магазинів у 19 містах, 16 областях
Надійність Вже 16 років на ринку. Тішимо вас з 2006 року